משב רוח הוקמה כדי לתת מענה ושרות בתחום מתפתח שנקרא
Indoor Air Quality – איכות אוויר תוך מבנית.

החברה מפתחת ומייבאת טכנולוגיות, ידע, וחומרים, מהמתקדמים בעולם שמטרתם להציב אותה כמובילה בתחום. עיקר פעילותה היא בניקוי וחיטוי מזגנים מפוצלים ומערכות מיזוג מרכזיות, שידועים כמקור לזיהום אוויר תוך מבני.

כמו שאנו שותים מים מטופלים, ואוכלים אוכל בריא כך גם יש לנו זכות לאוויר נקיא ובריא!

בכל מקום שאנו נמצאים בו. בבית, בעבודה, בקניות, בבילוים, בסידורים, במערכת החינוך, במוסדות הבריאות, בחופשה, בתחבורה ציבורית. אנו מוקפים מזגנים, מזוהמים, לא מטופלים כראוי, ללא מודעות ואיכפתיות  ואלו מפיצים עלינו אויר מעופש, מאובק ומחוללי מחלות .

היזם והמנהל רענן שמואלי – מקורב לתחום איכות הסביבה והבריאות מזה 30 שנה, והקים את העסק מתוך הרגשת שליחות לנצל את כישוריו וניסיונו בתחום היזמות ואהבתו לתחום האקולוגי ושמירה על הסביבה. עם שנים רבות של עשייה בתעשייה, ביזמות ובחדשנות טכנולוגית, וכן יכולת ניהולית, רענן לוקח על עצמו באחריות רבה אתגרים חדשים  כחלק מה DNA של העסק.

משב רוח גדלה ומתפתחת ומגדילה אחיזה בשווקים שונים ובכל הארץ.

  • התחלנו בשוק הביתי, בניקוי וחיטוי של מזגנים מפוצלים ועשינו בו מהפיכה שהתבטאה בשיטה של עבודה יעילה ומהירה, במחירים עממים ואחידים בכל הארץ והבטחת אחריות לשנה על העבודה.
  • לאחר מכן התרחבנו לתת מענה ייחודי גם למערכות מיני מרכזיות בבתים ומשרדים שבהם תעלות אויר. גם פה פיתחנו שיטה וציוד שמאפשר לנו טיפול מותאם ללקוח ולבעיה במחירים עממים ואחידים בכל הארץ ואנו מנגישים ומבצעים זאת יום יום.
  • השוק התעשייתי מסחרי מוסדי דורש גם כן הבנה, פתרונות וציוד משוכלל, ושלל אתגרים. יחידות טיהור אוויר (יט"אות) פנקויל, תעלות מיזוג גדולות וגבוהות.. ועוד.

אנו מוכנים, ראויים ולוקחים על עצמנו כל עבודה באחריות רבה, ואך ורק כשאנו יודעים שנוכל לבצע אותה בצורה מרבית, מדויקת, יעילה, ושתניב מערכת מיזוג אויר שתפיק אויר נקי ובריא לאורך זמן.  

  • החברה מקבלת בברכה שותפים לדרך, לחשיבה ועשייה משותפת, לנצל יחד קשרים ידע ומשאבים לטובת כולם.
  • אנו מתחייבים ליישום ידע, טכנולוגיות וחומרים המתקדמים והידידותיים ביותר לאדם, לבעלי החיים, ולסביבה.
  • הצוות שלנו מחויב לתת שרות הגון, בשקיפות מלאה ואמינות גבוהה.


החזון שלנו "שואפים לאוויר בריא".

אנו שואפים להעלות את המודעות והדרישה אוויר תוך מבני איכותי ובריא  Indoor Air Quality
בכל תחומי החיים והסביבה.