ספריי ניקוי מזגנים או תרסיס לחיטוי מזגן- מה צריך לדעת לפני שרוכשים !

אנו מאמינים בדרך אחת! ניקוי וחיטוי עמוק. כדי לפתור בעיית עובש או ריח רע חייבים לבצע ניקוי, הברשה, שטיפה, וחיטוי של המזגן. כל דרך אחרת לא תניב תוצאות מספקות לטווח ארוך.

שלום שמי רענן, היזם והמנהל של "משב רוח" מומחים לחיטוי מזגנים. הדרך שלי רצופה בלימוד והקניית ידע לאחרים. השוק ענק, המודעות נמוכה, הסכנות הבריאותיות בהימצאות עובש וחיידקים במזגנים מוכחות ולכן חשוב לי ללמד להדריך.

כתבתי על כך מאמר ארוך עשה זאת בעצמך- אתם מוזמנים לקרא היטב ולהתייעץ איתי. 

בחנתי לעומק את כל הנושא של ספריי ניקוי למזגנים לפני שהקמתי את "משב רוח מומחים לחיטוי מזגנים" . כל העניין  של התרסיס לחיטוי מזגן הוא לדעתי תרגיל שיווקי, תרסיס ספריי לניקוי או חיטוי מזגנים אינו באמת עושה את העבודה בפועל ולעיתים  ואף מזיק.

 • כל סוגי ה"ספריי לניקוי מזגנים " שקיימים ישנם חומרים רעילים לנשימה: אלכוהול, נגזרות של כלור, פנולים, ביוצידים. את כל אלו אנו נושמים! גם בזמן השימוש וההתזה וגם אח"כ.  החומר מועבר בחדר על ידי המזגן. לא לחינם כתוב על האריזה להשתמש בנשמית, מסיכה ולאוורר היטב. אני כמטפל במזגנים לא מסתכן לעבוד איתו כי הוא גורם לי לריאקציה בנשימה של שיעולים קשים ולא מוכן לסכן את יושבי הבית משרד שבו אני עובד. אי אפשר לומר שהחומרים האלו ידידותיים לסביבה ולאדם בשום דרך! מנסיון אישי לאחר שימוש בספריי אני משתעל קשות כמה ימים. יש לי ריאקציה קשה וכך בטח לאחרים ללקוחות שלי.
 • החומר שמסריח במזגנים הוא פטריה, עובש שגדלה בכל חלקי המזגן הפנימיים וגם במקומות שלא ניתן להתיז אליהם אם לא מפרקים את המזגן. העובש מצטבר על המאייד, המאוורר, ובתוך תעלת הניקוז וניזון מהאבק והזוהמה שהצטברה שם. רק לחטא, בלי לנקות את כל המרבצים מבטיח חזרה וגדילה מהירה מאוד של עובש במזגן, כי יש להם אוכל ותנאים מצויינים!
 • ספריי חיטוי הוא קורוזיבי ולפעמים גורם נזק לחלקי מתכת. לא מומלץ לקחת ספריי שאינו פותח במיוחד למטרה זו. הוא עלול לגרום לחלודה ונזק לחלקי מתכת. 
 • חיטוי מבצעים לאחר ניקוי! גם בבית, בכיור, באסלה, וגם על הגוף שלנו. אנו שמים דאודורנט שמונע ריח (למעשה הוא משנה את החומציות של העור ומשנה את התנאים לגדילה חוזרת) ועושים זאת לאחר מקלחת ועל גוף נקי ! נכון?  כך גם בניקוי מזגנים. בתוך המזגן יש מרבצים גדולים של אבק ובתוכם גרים העובשים והחיידקים. ריסוס בלבד יהרוג חלק מהם לזמן קצר אבל הם יתרבו שוב במהרה כי נוח להם!

ל"משב רוח" יש חומר חיטוי שאריתי שאינו רעיל וקיבל את כל אישורי ה- EPA ואנו משתמשים בו ללא חשש. החומר ננופיקס הורג חיידקים ועובש בצורה פיזית על ידי חדירה לממברנה שלהם.

 • ובנוסף הוא בונה שכבת הגנה כנגד התיישבות חוזרת. זהו חומר חיטוי שאריתי!

ערכה לניקוי מזגנים.  חדש!!! 

סודות המומחים לחיטוי מזגנים נחשפים!

"איירפיקס פלוס +++ – קיט מושלם לניקוי וחיטוי למזגנים עם מרסס חשמלי. לחובבנים הנדימנים ואנשי מקצוע !

לאור המצב:  ב"משב רוח – מומחים לחיטוי מזגנים"  הכנו לכם קיט מושלם לניקוי וחיטוי מזגנים!

השיטה והחומרים שגורמים לנו הצלחה בניקוי אלפי מזגנים!

ניקוי- הברשה- שטיפה- חיטוי 

ירוק, אקולוגי, ידידותי, אינו מכיל רעלים כמו  כלור \אלכוהול\ פנולים או מוצרים שעלולים להזיק למשתמש , לבני הבית, למזגן  או לקירות. 

 1. קלינפיקס- חומר ניקוי ירוק , תרסיס 1000 מ"ל
 2. וירופיקס– תרסיס חומר חיטוי בטיחותי 500 מ"ל.
 3. טאבפיקס –4 טבליות לחיטוי תעלות ניקוז.
 4. מברשת וכפפות
 5. הוראות הפעלה מדויקות
 6. סרטון הסברה עם גישה סודית
 7. תמיכה בווצאפ במקרה תקלה.
נגישות

NanoFix

לאחר מחקר ארוך בחרנו להשתמש בחומר חיטוי תוצרת ארה"ב המתקדם ביותר מכל חומרי החיטוי הקיימים בשוק והינו בחזית הטכנולוגיה. החומר מבוסס על ננו טכנולוגייה ומאושר על ידי ה- EPA לשימוש במזגנים ובמגוון רחב של אפליקציות ומיקומים.

NanoFix הינו שם המוצר בישראל, וכל מידע נוסף עליו יימסר ללקוח עם ההזמנה ותוך כדי התחייבות לשמירה על חסיון, לצמצום ומניעת ריגול תעשייתי. 

NanoFix מייצר שכבת הגנה עמידה בפני שחיקה  שמייצרת הגנה לטווח אורך מפני 99.9% של המיקרואורגניזמים שעלולים להתפתח במזגנים. עובש, פטריות, חיידקים, טחב, וירוסים ועוד. להבדיל מכל חומרי הניקוי הסטנדרטיים, פעולתו ממשיכה לעוד חודשים רבים לאחר יישומו.

שיטת שלושת המ"מים של ה- NanoFix

משמיד

מיד עם יישומו, החומר משמיד ומחסל את שארית המיקרו אורגניזמים שאולי נשארו במזגן לאחר השטיפה.

מצפה

יוצר שכבת ציפוי שנקשרת למשטח. השכבה נשארת פעילה לזמן רב ואינה יורדת אלא לאחר שימוש שוחק או בכוונה תחילה.

מגן

כל מיקרואורגניזם שיגיע למשטח יתקל במחסום פיזי בצורת בליטות חדות, דמויי חרבות שמונע את חדירתם והיצמדותם על ידי פגיעה ופרוק קרום ההגנה שלהם והשמדתם. זהו המוצר היחידי שמונע וחוסם הדבקה מחודשת!!!

 • נבדק לאורך זמן במעבדות עצמאיות בארה"ב והוכח כיעיל ביותר!
 • מספק חיטוי שאריתי ארוך טווח ( להבדיל מכלור, מי חמצן וכו')
 • מבוסס טכנולוגיה ירוקה, אינו משחרר חומרים לסביבה. אינו מכיל רעלים, פנולים, אלכוהול, מתכות כבדות ורעילות, או יוני כסף.
 • בטוח לשימוש לטכנאים ולמשתמשים במזגן, אינו רעיל. אינו מגרה את מעברי הנשימה וניתן להיות בחדר תוך כדי ומיד לאחר החיטוי. אינו מצריך שימוש בנשמית או מסיכה !
 • מבוסס מים, חסר צבע וריח.
 • אינו גורם להתפתחות זנים עמידים
 • מאושר על ידי ה- EPA כנגד טווח רחב של יישומים ומיקרואורגניזמים, גם חיידקים העמידים ביותר כנגד אנטיביוטיקה כמו MRSA.
איך עובד ננופיקס חומר חיטוי שאריתי

NanoFix* The ultimate Antimicrobial solution

How it Works

When applied to a surface or incorporated into a material, the material creates a Micro-biostatic Antimicrobial Coating on the surface that inhibits odor causing bacteria, mold and mildew.
The Micro-biostatic Antimicrobial Coating forms a protective surface protectant by forming a nano bed of spikes that disrupts the microorganism's membrane resulting in the loss of energy in the microbe and its demise. This new technology provides a perfect approach to inhibiting microorganisms without the use of unsafe heavy metals or poisons. This mode of action is entirely unique to other antimicrobials.

The molecule is made up of several sections:

 • One end of the molecule forms a strong bond to the surface it is applied on or into.  The surface can be either porous or non-porous.
 • The other end of the molecule forms a microscopic bed of nails that stand straight up from the surface. This nano bed of nails disrupts the microbe's membrane resulting in its demise.  All of this takes place without the use of heavy metals or poisons.

Because Microbiostatic Antimicrobial Coating’s methodology mechanically disrupts the membrane of the microbe, no microbial resistance "superbugs" are ever created from the treatment.

The key function of the molecule is the long chain of atoms that make up the spike that are large enough to pierce the cell walls of various microbes. Being only about one thousandth the diameter of a human hair, they are too small to harm large cells in mammals. These chains of atoms carry a strong positive charge that attracts negatively charged bacteria.

Green Technology

Because we accomplish all of this without the use of poisons or metals and do not create microbial resistant strains, we are the 'Green' solution to inhibit microbial growth.

We address the two main ecological concerns associated with leaching antimicrobials: bleeding harmful toxins into the environment and the generation of adaptive organisms (superbugs).

Q: What happens to The product after a treated garment is thrown away or discarded?

A: A shirt treated with this technology and placed in a landfill will break down to basic components in about five years.

This product is the most environmentally friendly and user friendly antimicrobial on the market!

Benefits in highlights:

 • EPA Registered for a long list of uses and applications
 • Odorless and colorless
 • Highly durable
 • Non-toxic
 • Water based
 • Long term prevention of a wide range of microbial growth
 • Protects a wide range of surfaces both porous and non-porous
 • Can be wiped, sprayed or misted on virtually any surface and dries rapidly
 • Non-leaching
 • No off-gassing

Benefits in detail

 • The material performs without diffusion or leaching off the applied substrate.
 • Bound technology – unlike conventional disinfectants, poisons, phenols or heavy metals, our technology performs while bound to the applied surface (substrate).
 • Residual Efficacy– Unlike other antimicrobials, our product's efficacy remains for a long period of time. Our products specifies reapplication every 90 days and has been independently tested for 100 standard washes.
 • Porous and Non porous Surfaces– Our technology allows for both porous and nonporous materials.
 • Effective against a wide array of odor causing bacteria, fungi and mold. 
 • No Super Bugs– There is no known or anticipated risk for microbes to mutate to a Super Bug. This is due to the bound technology. Other technologies work by "uploading" into the microorganism resulting sometimes in a mutation of the original microorganism.
 • Shelf Life-1 year shelf life or longer unopened. Once opened, use in 1 year.
 • Ease of Use– The product can be applied in or on most substrates.
 • Safety– It is a completely water-based formulation. It is easily used by field personnel using a basic backpack sprayer. It has a long safety record with many manufacturers. Neither product uses heavy metals, arsenic, tin, phenols or poisons.

NanoFix is the Israeli branded name of  משב רוחfor an American manufactured and EPA approved product.

מדיניות פרטיות

מאחר שהגוף (רענן שמואלי – משב רוח) (להלן "החברה") משב רוח מכבדת את פרטיות המשתמשים באתרי האינטרנט שהיא מנהלת ומפעילה.(להלן-"האתרים"), החליטה החברה לפרסם את מדיניותה ביחס להגנת הפרטיות באתרים, והיא מתחייבת כלפי המשתמש לקיים מדיניות זו.

מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתרים, וכיצד משתמשת החברה במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתרים או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתרים.

כללי
בעת שימוש בשירותי האתרים נאסף מידע עליך. חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי, כלומר בשמו ובכתובתך, מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת למכור, אמצעי התשלום ששימשו אותך, וכיו"ב. זהו המידע שאתה מוסר ביודעין, לדוגמה בעת שתירשם לשירותים באתרים. חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיך. זהו מידע סטטיסטי ומצטבר. לדוגמה, פרסומות שקראת באתר, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט (IP ) שממנה פנית  ועוד.

רישום לשירותים
ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים באתרים או בעת רכישת מוצרים בהם, החברה תבקש ממך רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירותים או לרכישת המוצרים.

מאגר המידע
הנתונים שנאספו  יישמרו במאגר המידע של החברה ובאחריותה.

השימוש במידע
השימוש במידע שנאסף, ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין, על מנת –

המידע שישמש את החברה יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי, שאינו מזהה אישית.

דיוור ישיר אלקטרוני
החברה מעונינת לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי

מידע כזה ישוגר אליך רק אם נתת הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת תוכל לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו.

החברה לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים. עם זאת, היא רשאית להעביר מידע סטטיסטי על פעילות המשתמשים באתרים.

מידע סטטיסטי שיועבר לא יזהה אותך אישית.

 

מסירת מידע לצד שלישי
החברה לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר אלא במקרים המפורטים להלן:

Cookies
אתר החברה  משתמש ב"עוגיות" (Cookies) לצורך תפעולם השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע.

דפדפנים מודרניים כוללים אפשרות להימנע מקבלת Cookies. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, בדוק בקובץ העזרה של הדפדפן שבו אתה משתמש.

פרסומות של צדדים שלישיים
החברה מתירה לחברות אחרות לנהל את מערך הפרסומות באתרים. המודעות שבהן אתה צופה בעת הביקור באתרי מגיעות ממחשביהן של אותן חברות. כדי לנהל את הפרסומות שלהן, חברות אלה חברות אלה מציבות Cookies במחשבך. ה-Cookies מאפשרים להן לאסוף מידע על האתרים שבהם צפית בפרסומות שהציבו ועל אילו פרסומות הקשת. השימוש שחברות אלה עושות ב-Cookies כפוף למדיניות הפרטיות שלהן ולא למדיניות הפרטיות של החברה

אבטחת מידע
החברה מיישמת באתריה מערכות ונהלים עדכניים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, החברה לא מתחייבת ששירותיה  יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

זכות לעיין במידע
על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981, כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו.

פנייה כזאת יש להפנות אל mashav3737@gmail.com  או באמצעות דואר רגיל אל: רענן שמואלי, מצפה אביב, משגב, מיקוד: 2018700.

בנוסף, אם המידע שבמאגרי החברה משמש לצורך פניה אישית אליך,  אתה זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א- 1981 לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע

שינויים במדיניות הפרטיות
בכל מקרה בו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה בעמוד הבית של האתרים.