איך משב רוח יכולים לעזור בהתמודדות עם וירוס הקורונה

לקוחות יקרים

החלטתי לא לצאת לעבודה, למרות שיש לפני צבר הזמנות לא מבוטל. אני דואג לכם, דואג לעצמי. לא רוצה להיות "שגריר" קורונה ואחד שעוזר להפיץ את המגיפה .

 • עדכון : מ1.5 חוזרים לעבודה במלא המרץ! 

עם זאת משב רוח פועלת בתחום של "איכות אויר תוך מבנית" והמלחמה בווירוס בהחלט מעניינת אותנו. הראש ממשיך לעבוד ויש כמה דברים שאשמח לשתף אתכם .

 1. וירוס הקורונה יכול להמשיך לדגור כמה שעות על משטחים של פלסטיק ומתכת עד 9 שעות . המשמעות היא שאם מישהו בבית חולה, ופולט לחלל החדר רסיסי רוק ( אפצ'י או שיעול ) יש סיכון שהמזגן בפעולתו יכול לינוק את האוויר הנגוע בוירוס ולפזר אותו שוב בחדר.

מה עושים?

 • משתמשים כמה שיותר במאווררים ופותחים חלונות כדי להחדיר אוויר צח כל הזמן ולהוריד את רמת הוירוס בחלל.
 •  ניתן לחטא את המזגן כל כמה ימים, עם תרסיסים נגד וירוסים. החומר הנפוץ והמאושר לשימוש על בסיס כלור \ אקונומיקה אסור בשימוש במזגנים, וגם רעיל ליושבי הבית. לכן ניתן לעשות זאת עם רק עם ספריי חיטוי מזגנים על בסיס תערובת של אמוניום רבעוני שמאושר על ידי EPA הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית לחיטוי קורונה תקציר EPA . יש מספר מועט של חומרים בארץ שנמצאים ברשימה המעודכנת, וזה אחד מהם. השם שלו : "וירופיקס"
 • היתרון הגדול של החומר חיטוי הזה שהוא משמש גם לחיטוי משטחים קשים, כמו שיש, ידיות, פלסטיק, וגם משטחים רכים כמו בדים קרטון ועץ.וזמן המגע שלו 10 קצר דקות.
 • החומר בטיחותי מאוד לידיים, יש להיזהר ממגע בעיניים. להפעיל מזגן כשעה לאחר הריסוס.
 • וירופיקס חומר חיטוי נגד קורונה
 • ניתן לרכישה בחנות, הכפתור הירוק למטה
  וירופיקס חומר חיטוי נגד קורונה
  חומר חיטוי קורונה

2 .  איכות אוויר מיטבית – אנחנו כולנו יושבים הרבה בבית ואיכות האוויר שאנו נושמים יורדת. הריכוז של חיידקים, עובשים, נוכחות של שיער בעלי חיים, אדי בישול, עולה. לכן מומלץ לאוורר את הבית פעם ביום לכמה שעות. ניתן להיעזר במזגן לשם כך. איך? פותחים חלון, ומעבירים את המזגן למצב אוורור. (סימן של מאוורר קטן בשלט). המזגן יגרום ליניקה של אוויר צח לסחרור של אויר נקי ובריא יותר בחדר. פעולה זו של איוורור מאולץ תהיה בעלות מינימלית של חשמל.

3. סינון אוויר – כמו שאנו שמים מסיכה לפנים, N95 או FFP3 כך יש גם למזגן. אלו פילטרים מיקרוניים שמתקינים אותם על הפילטרים הקיימים של המזגן בקלות רבה. הם מסננים אבק דק, אבקנים, עובש ונבגים שיער. עשוי בהחלט לעזור במקרים של אסטמה, אלרגיה, קדחת השחת, קרדית האבק, מחלות ריאות, מערכת חיסון חלשה ועוד. 

סט של 2 פילטרים למזגן מפוצל, עולה 40 שח כולל משלוח בדואר. בחנות של משב רוח

3.  עובש בקירות : עובש  על קירות וחפצים משפיע לרעה על איכות האוויר וגורם לשלל מחלות ואלרגיות. הפעילות הזו משלימה את הפעילות של ניקוי מזגנים, והתוצאה היא חלל עם איכות אוויר משופרת ולטווח ארוך. יש בארץ מגוון רחב של תכשירים כולם מבוססים כלור\ אקונומיקה והבעיה של המשותפת של כולם היא שהם אינם משמידים את שורשי פטריית העובש שנמצאית אפילו כמה מילימטרים בתוך הטיח והקיר. הכלור מלבין בלבד את השכבה החיצונית אבל לא מחסל את הפטריה. לכן הרבה פעמים יש חזרה של עובש באותו האזור. 

"מולדפיקס " עם מרסס חשמלי עכשיו ברכישה בחנות של משב רוח 

4. חיטוי חללים:  ברור לי שכאשר אני עושה ניקוי למזגן אני משפיע מהותית ולטובה על איכות האוויר בחלל החדר. אולם החלל עצמו עדיין נגוע. עובשים יכולים לגדול על הקירות, על רהיטים, בשטיחים, מאחורי קיר ועוד. חיידקים מגיעים מכל מקום ונדבקים על כל סוגי המשטחים. לא כולם ידידותיים ולא תמיד ניקוי עם מטלית משמיד אותם.

כל אותם אויבים מיקרוניים הם היום רעים ואכזריים מתמיד ועלינו לבנות מערכת חיסון חזקה ובמקביל לפתח מודעות גבוהה יותר לסיכונים ולחטא לעיתים תכופות יותר כדי לא לתת להם להצטבר. 

השרות החדש יאפשר רמה נוספת של הגנה מפני חיידקים ועובשים ונגיפים. להבדיל ממזגן שנהוג לעשות לו טיפול ניקוי עמוק אחת לשנתיים שלוש, כאן מוצע שרות גם בריטיינר, לעיתים יותר תכופות, לפי צרכי המקום.  הטיפול יהיה על ידי שימוש במגוון חומרים בטוחים וידידותיים, בערפול ופיזור אחיד בכל החלל.  לקוחות אפשריים הם בתי מלון וצימרים, גני ילדים ובתי ספר, וכמובן מרפאות ובתי חולים, חנויות ולמעשה כל מקום שיש בו ריכוז אוכלוסיה ותחלופה גבוהה .

להזמנה כאן חיטוי קורונה עם פוגר

5. ניקוי מזגן עשה זאת בעצמךאני מניח שהתקופה הקרובה תהייה של הצטמצמות כלכלית. מיתון מחייב אותנו לחשיבה הישרדותית. ננסה לחסוך בכל אותן פעולות שנוכל לעשות לבד ולא להזמין בעל מקצוע. לפני זמן רב כתבתי ופרסמתי מאמר על איך מנקים מזגן לבד DIY , עשה ואל תעשה, הנה הוא כאן שוב. ניקוי מזגן עשה זאת בעצמך ואל תעשה 

הכנתי 2 סוגי קיטים :

איירפיקס פלוס+++ עם מרסס חשמלי במחיר מטורף .

איירפיקס קלאסי 

  

קיט לניקוי וחיטוי מזגנים

"איירפיקס" קיט לניקוי וחיטוי מזגנים  בחנות של משב רוח   

זה הכל בינתיים, אם הגעתם עד כאן סימן שיש לכם סבלנות, וזמן קורונה בשפע 🙂 . תוכלו לקרוא עוד הרבה מאמרים באתר ולהתרשם מהפעילות המצליחה שלנו בשנים האחרונות 

מאחל לכולנו בריאות טובה וחזרה מהירה לשיגרה. 

רענן שמואלי

מנהל 

NanoFix

לאחר מחקר ארוך בחרנו להשתמש בחומר חיטוי תוצרת ארה"ב המתקדם ביותר מכל חומרי החיטוי הקיימים בשוק והינו בחזית הטכנולוגיה. החומר מבוסס על ננו טכנולוגייה ומאושר על ידי ה- EPA לשימוש במזגנים ובמגוון רחב של אפליקציות ומיקומים.

NanoFix הינו שם המוצר בישראל, וכל מידע נוסף עליו יימסר ללקוח עם ההזמנה ותוך כדי התחייבות לשמירה על חסיון, לצמצום ומניעת ריגול תעשייתי. 

NanoFix מייצר שכבת הגנה עמידה בפני שחיקה  שמייצרת הגנה לטווח אורך מפני 99.9% של המיקרואורגניזמים שעלולים להתפתח במזגנים. עובש, פטריות, חיידקים, טחב, וירוסים ועוד. להבדיל מכל חומרי הניקוי הסטנדרטיים, פעולתו ממשיכה לעוד חודשים רבים לאחר יישומו.

שיטת שלושת המ"מים של ה- NanoFix

משמיד

מיד עם יישומו, החומר משמיד ומחסל את שארית המיקרו אורגניזמים שאולי נשארו במזגן לאחר השטיפה.

מצפה

יוצר שכבת ציפוי שנקשרת למשטח. השכבה נשארת פעילה לזמן רב ואינה יורדת אלא לאחר שימוש שוחק או בכוונה תחילה.

מגן

כל מיקרואורגניזם שיגיע למשטח יתקל במחסום פיזי בצורת בליטות חדות, דמויי חרבות שמונע את חדירתם והיצמדותם על ידי פגיעה ופרוק קרום ההגנה שלהם והשמדתם. זהו המוצר היחידי שמונע וחוסם הדבקה מחודשת!!!

 • נבדק לאורך זמן במעבדות עצמאיות בארה"ב והוכח כיעיל ביותר!
 • מספק חיטוי שאריתי ארוך טווח ( להבדיל מכלור, מי חמצן וכו')
 • מבוסס טכנולוגיה ירוקה, אינו משחרר חומרים לסביבה. אינו מכיל רעלים, פנולים, אלכוהול, מתכות כבדות ורעילות, או יוני כסף.
 • בטוח לשימוש לטכנאים ולמשתמשים במזגן, אינו רעיל. אינו מגרה את מעברי הנשימה וניתן להיות בחדר תוך כדי ומיד לאחר החיטוי. אינו מצריך שימוש בנשמית או מסיכה !
 • מבוסס מים, חסר צבע וריח.
 • אינו גורם להתפתחות זנים עמידים
 • מאושר על ידי ה- EPA כנגד טווח רחב של יישומים ומיקרואורגניזמים, גם חיידקים העמידים ביותר כנגד אנטיביוטיקה כמו MRSA.
איך עובד ננופיקס חומר חיטוי שאריתי

NanoFix* The ultimate Antimicrobial solution

How it Works

When applied to a surface or incorporated into a material, the material creates a Micro-biostatic Antimicrobial Coating on the surface that inhibits odor causing bacteria, mold and mildew.
The Micro-biostatic Antimicrobial Coating forms a protective surface protectant by forming a nano bed of spikes that disrupts the microorganism's membrane resulting in the loss of energy in the microbe and its demise. This new technology provides a perfect approach to inhibiting microorganisms without the use of unsafe heavy metals or poisons. This mode of action is entirely unique to other antimicrobials.

The molecule is made up of several sections:

 • One end of the molecule forms a strong bond to the surface it is applied on or into.  The surface can be either porous or non-porous.
 • The other end of the molecule forms a microscopic bed of nails that stand straight up from the surface. This nano bed of nails disrupts the microbe's membrane resulting in its demise.  All of this takes place without the use of heavy metals or poisons.

Because Microbiostatic Antimicrobial Coating’s methodology mechanically disrupts the membrane of the microbe, no microbial resistance "superbugs" are ever created from the treatment.

The key function of the molecule is the long chain of atoms that make up the spike that are large enough to pierce the cell walls of various microbes. Being only about one thousandth the diameter of a human hair, they are too small to harm large cells in mammals. These chains of atoms carry a strong positive charge that attracts negatively charged bacteria.

Green Technology

Because we accomplish all of this without the use of poisons or metals and do not create microbial resistant strains, we are the 'Green' solution to inhibit microbial growth.

We address the two main ecological concerns associated with leaching antimicrobials: bleeding harmful toxins into the environment and the generation of adaptive organisms (superbugs).

Q: What happens to The product after a treated garment is thrown away or discarded?

A: A shirt treated with this technology and placed in a landfill will break down to basic components in about five years.

This product is the most environmentally friendly and user friendly antimicrobial on the market!

Benefits in highlights:

 • EPA Registered for a long list of uses and applications
 • Odorless and colorless
 • Highly durable
 • Non-toxic
 • Water based
 • Long term prevention of a wide range of microbial growth
 • Protects a wide range of surfaces both porous and non-porous
 • Can be wiped, sprayed or misted on virtually any surface and dries rapidly
 • Non-leaching
 • No off-gassing

Benefits in detail

 • The material performs without diffusion or leaching off the applied substrate.
 • Bound technology – unlike conventional disinfectants, poisons, phenols or heavy metals, our technology performs while bound to the applied surface (substrate).
 • Residual Efficacy– Unlike other antimicrobials, our product's efficacy remains for a long period of time. Our products specifies reapplication every 90 days and has been independently tested for 100 standard washes.
 • Porous and Non porous Surfaces– Our technology allows for both porous and nonporous materials.
 • Effective against a wide array of odor causing bacteria, fungi and mold. 
 • No Super Bugs– There is no known or anticipated risk for microbes to mutate to a Super Bug. This is due to the bound technology. Other technologies work by "uploading" into the microorganism resulting sometimes in a mutation of the original microorganism.
 • Shelf Life-1 year shelf life or longer unopened. Once opened, use in 1 year.
 • Ease of Use– The product can be applied in or on most substrates.
 • Safety– It is a completely water-based formulation. It is easily used by field personnel using a basic backpack sprayer. It has a long safety record with many manufacturers. Neither product uses heavy metals, arsenic, tin, phenols or poisons.

NanoFix is the Israeli branded name of  משב רוחfor an American manufactured and EPA approved product.

מדיניות פרטיות

מאחר שהגוף (רענן שמואלי – משב רוח) (להלן "החברה") משב רוח מכבדת את פרטיות המשתמשים באתרי האינטרנט שהיא מנהלת ומפעילה.(להלן-"האתרים"), החליטה החברה לפרסם את מדיניותה ביחס להגנת הפרטיות באתרים, והיא מתחייבת כלפי המשתמש לקיים מדיניות זו.

מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתרים, וכיצד משתמשת החברה במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתרים או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתרים.

כללי
בעת שימוש בשירותי האתרים נאסף מידע עליך. חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי, כלומר בשמו ובכתובתך, מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת למכור, אמצעי התשלום ששימשו אותך, וכיו"ב. זהו המידע שאתה מוסר ביודעין, לדוגמה בעת שתירשם לשירותים באתרים. חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיך. זהו מידע סטטיסטי ומצטבר. לדוגמה, פרסומות שקראת באתר, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט (IP ) שממנה פנית  ועוד.

רישום לשירותים
ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים באתרים או בעת רכישת מוצרים בהם, החברה תבקש ממך רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירותים או לרכישת המוצרים.

מאגר המידע
הנתונים שנאספו  יישמרו במאגר המידע של החברה ובאחריותה.

השימוש במידע
השימוש במידע שנאסף, ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין, על מנת –

המידע שישמש את החברה יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי, שאינו מזהה אישית.

דיוור ישיר אלקטרוני
החברה מעונינת לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי

מידע כזה ישוגר אליך רק אם נתת הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת תוכל לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו.

החברה לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים. עם זאת, היא רשאית להעביר מידע סטטיסטי על פעילות המשתמשים באתרים.

מידע סטטיסטי שיועבר לא יזהה אותך אישית.

 

מסירת מידע לצד שלישי
החברה לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר אלא במקרים המפורטים להלן:

Cookies
אתר החברה  משתמש ב"עוגיות" (Cookies) לצורך תפעולם השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע.

דפדפנים מודרניים כוללים אפשרות להימנע מקבלת Cookies. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, בדוק בקובץ העזרה של הדפדפן שבו אתה משתמש.

פרסומות של צדדים שלישיים
החברה מתירה לחברות אחרות לנהל את מערך הפרסומות באתרים. המודעות שבהן אתה צופה בעת הביקור באתרי מגיעות ממחשביהן של אותן חברות. כדי לנהל את הפרסומות שלהן, חברות אלה חברות אלה מציבות Cookies במחשבך. ה-Cookies מאפשרים להן לאסוף מידע על האתרים שבהם צפית בפרסומות שהציבו ועל אילו פרסומות הקשת. השימוש שחברות אלה עושות ב-Cookies כפוף למדיניות הפרטיות שלהן ולא למדיניות הפרטיות של החברה

אבטחת מידע
החברה מיישמת באתריה מערכות ונהלים עדכניים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, החברה לא מתחייבת ששירותיה  יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

זכות לעיין במידע
על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981, כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו.

פנייה כזאת יש להפנות אל mashav3737@gmail.com  או באמצעות דואר רגיל אל: רענן שמואלי, מצפה אביב, משגב, מיקוד: 2018700.

בנוסף, אם המידע שבמאגרי החברה משמש לצורך פניה אישית אליך,  אתה זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א- 1981 לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע

שינויים במדיניות הפרטיות
בכל מקרה בו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה בעמוד הבית של האתרים.